Inwersja
Inny punkt widzenia

Klub Inwersja Katowice

Znudziła Ci się szara rzeczywistość?
Chcesz doświadczyć czegoś nowego?
Przyjdź do nas, a Twój świat obróci się do góry nogami!

Jesteśmy nowo powstałym klubem w Katowicach. Jeżeli cenisz sobie przyjazną atmosferę, spokój ducha i chcesz odpocząć od codziennego zgiełku i szaleństwa, to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

  • Klub Inwersja Katowice kreatywność
  • Klub Inwersja Katowice klubinwersja.pl
  • klubinwersja.pl wystawy pokazy warsztaty szkolenia

Promujemy wszelkie przejawy kreatywności. Cały klub powstał dzięki ludziom z pasją – plastykom, muzykom, ludziom związanych z teatrem, humanistom, informatykom. Wystrój naszego klubu oraz identyfikacja wizualna zostały stworzone przez studentów Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach.

Chcesz zorganizować jam session, koncert, wystawę, pokaz swoich prac? Szukasz miejsca na spotkania, warsztaty, szkolenia? Skontaktuj się z nami!

Atrakcje

Gry

Klub Inwersja Katowice gry planszowe planszówki

Nic nie gwarantuje tak dobrego spędzenia czasu ze znajomymi jak gry. Dlatego cała szafka obok naszego baru wyłożona jest przeróżnymi grami karcianymi i planszowymi, które możesz zabrać do swojego stolika, by razem z innymi oddać się kooperacji, rywalizacji, a przede wszystkim wspólnej zabawie.

Talisman: Magia i Miecz

Talisman: Magia i Miecz

Plaszowa gra fantasy dla 2—6 graczy. Wybierz jedną z kilkunastu postaci i wyrusz zdobyć koronę władzy! Rzuty kością, punkty siły, mocy i życia, karty zdarzeń, przedmioty, czary... Gra gwarantująca kilka godzin czystej epickości.
Wydawca: GALAKTA

Osadnicy z Catanu

Osadnicy z Catanu

Planszowa gra strategiczna dla 3—4 graczy. Razem z przyjaciółmi odkrywacie dziewiczą wyspę Catan. Zaczynacie budować swoje osady, drogi, zdobywać surowce, prowadzić handel. Z czasem jednak Wasze imperia rozrastają się i gra zmienia się w prawdziwą walkę o dominację. Laureat nagrody Spiel des Jahres 1995 i Gry Roku 2005.
Wydawca: GALAKTA

Dixit

Dixit

Gra karciana dla 3—6 graczy. Stworzona została przez lekarza Jean Louis Roubira, celem polepszenia kontaktu z dziećmi przeżywającymi trudności w środowisku szkolnym i poza nim. Z pewnością docenisz tą grę dzięki jej barwnym, zabawnym, tajemniczym, jak i nieco psychodelicznym ilustracjom. Laureat nagrody Spiel des Jahres 2010.
Wydawca: REBEL.pl

Wsiąść do Pociągu

Wsiąść do Pociągu

Gra planszowa dla 2—5 graczy. Razem ze znajomymi zbierasz wagony, dworce, pokonujesz tunele i przebywasz morza i jeziora na promach, jednocześnie zajmując długie trasy kolejowe i przyczyniając się do industrialnej rewolucji XIX wieku. Laureat nagrody Spiel des Jahres 2004.
Wydawca: REBEL.pl

Tajemnicze Domostwo

Tajemnicze Domostwo

Gra planszowa dla 2—7 graczy. Jedna z osób wciela się w postać ducha, który pomaga pozostałym odgadnąć historię zbrodni sprzed lat. Gracze mają na to 7 dni, a historia ta wiąże się zawsze z innymi przedmiotami, miejscem i osobami.
Wydawca: Portal Games

Scrabble Original

Scrabble Original

Gra planszowa dla 2—5 graczy. Sprzedana w 121 krajach, 29 językach, w ilości ponad 150 millionów egzemplarzy. Mierzysz się ze swoimi znajomymi w bitwie na słowa – układacie na planszy krzyżówkę, umiejętnie wykorzystując rozlokowane na niej premie. Klasyk.
Wydawca: Mattel

Carcassonne

Carcassonne

Gra planszowa dla 2—5 graczy. Rządzisz swoimi poddanymi, zamieniając ich w chłopów, zbójców, mnichów i rycerzy i zajmując coraz to większe fragmenty tworzonego przez Ciebie i resztę graczy miasta. Laureat nagrody Spiel des Jahres 2001.
Wydawca: Bard

Taboo

Taboo

Gra towarzyska dla 4 i więcej graczy. Zaawansowana odmiana kalamburów, gdzie zadaniem graczy jest opisać otrzymane hasło, lecz bez używania zakazanych słów.
Wydawca: Hasbro

Jenga

Jenga

Gra zręcznościowa dla 2 i więcej graczy. Twoim zadaniem jest rozbudowywanie wieży, używając klocków wyjętych z niższych kondygnacji. Wymaga to precyzji oraz dobrej wyobraźni przestrzennej.
Wydawca: Hasbro

Prawo Dżungli

Prawo Dżungli

Gra zręcznościowa dla 2 i więcej graczy. Podczas gry kładziesz na stół karty z różnymi symbolami, o różnych kolorach. Gdy jacyś gracze mają przed sobą taki sam symbol, muszą szybko chwycić za stojące przed nimi berło. Gra wymaga niesamowitej spostrzegawczości i refleksu.
Wydawca: REBEL.pl

Party Alias

Party Alias

Gra towarzyska dla 4 i więcej graczy. Rozwinięta wersja kalamburów - gracze muszą przedstawiać różne hasła w przeróżny sposób - opowiedzieć historię, używając podanych słów, przekazać podany nastrój, zrobić odpowiednią pozę lub opisać znaną osobę.
Wydawca: Albi

Kolejka

Kolejka

Gra planszowa dla 2—5 graczy. Razem ze znajomymi trafiacie w czasy Polskiej Republiki Ludowej. Ustawiając się w kolejkach do sklepów, walczycie o dostarczane do nich towary za pomocą specjalnych kart.
Wydawca: IPN

Rummikub

Rummikub

Gra dla 2—4 graczy. Zbliżona zasadami do remika, lecz zamiast kart mamy tu specjalne klocki podobne do domino. Każdy z graczy zbiera sekwencje lub grupy kostek, wykładając je na stół i otrzymując za to punkty. Laureat nagrody Spiel des Jahres 1980.
Wydawca: TM Toys

Czarne Historie

Czarne historie

Gra karciana dla 2 i więcej graczy. Jedna z osób wybiera historię pewnej śmierci, dowiadując się ze szczegółami co do niej doprowadziło. Pozostali gracze starają się odgadnąć co się stało, używając pytań na które można odpowiedzieć "tak" lub "nie". Ilustracje zostały stworzone przez Bernharda Skopnika, absolwenta projektowania graficznego i rysunku na Akademii Sztuk Pięknych w Kassel.
Wydawca: G3

Uno

Uno

Gra karciana dla 2—10 graczy. Zbliżona zasadami do Makao, lecz opierająca się na dedykowanej talii ze specjalnymi kartami. Polega na pozbyciu się wszystkich posiadanych kart, wyrzucając je na ogólnodostępną kupkę przestrzegając określonych zasad.
Wydawca: Mattel

Bitwa Morska

Bitwa Morska

Gra planszowa dla 2 graczy. Tradycyjne, znane i lubiane Statki w ładnym wykonaniu. Gra w którą każdy z nas grał w młodości w zeszycie, teraz istnieje jako ładnie wykonana gra planszowa!
Wydawca: MB Games (Hasbro)

Eurobusiness

Eurobusiness

Gra planszowa dla 2—5 graczy. Polska gra wzorowana na Monopoly, produkowana w niezmienionej formie od 1983 roku. Zostajesz biznesmenem, który obkrąża Europę, wykupując tereny i stawiając na nich domy i hotele, rywalizując z innymi graczami.
Wydawca: Labo

5 Sekund

5 Sekund

Gra towarzyska dla 3—6 graczy. Zmagasz się ze znajomymi ze znajomości wiedzy ogólnej, mając za zadanie wymienienie trzech haseł – w przeciągu pięciu sekund! Mogą to być znaki interpunkcyjne, a mogą to być rzeki w Afryce lub imiona postaci z serialu.
Wydawca: Trefl

Spoon

Spoon

Gra towarzyska dla 3 i więcej graczy. Rozwinięta wersja Kuku, gdzie po zdobyciu kombinacji trzech kart, następuje brutalna walka o leżące na stole łyżki. Gra ta wywodzi się ze schroniska turystycznego zwanego Chałupą Chemików, znajdującego się w Ujsołach, położonych w malowniczym Beskidzie Żywieckim.
Wydawca: Chałupa Chemików

Karty

Karty

Szachy

Szachy

Shisha

  • Klub Inwersja Katowice shisha fajka wodna
  • klubinwersja.pl shisha fajka wodna

Rytuał zasiadania przy fajce wodnej staje się u nas coraz bardziej popularny. Jeżeli lubisz tą formę relaksacji, w Inwersji przygotowaliśmy dla Ciebie przytulne podwyższenie za zasłonką, gdzie możesz usiąść na wygodnych poduszkach, schować się przed światem i rozkoszować się ze znajomymi wieloma rodzajami smakowej melasy.

Kontakt

Godziny otwarcia

PON. – CZW.: 14:00 — 22:00
PT.: 14:00 — 02:00
SOB.: 16:00 — 02:00

NIEDZ.: NIECZYNNE

Możliwość płatności kartą
Posiadamy Wi-Fi

Dane kontaktowe

ul. Gliwicka 10
40-079 Katowice
(I piętro)

530 252 549

klubinwersja@gmail.com
facebook.com/klubinwersja